027 | PŘI BOUŘI
BUBENÍČEK Ota (1871 – 1962)
- starting price: 12 000 CZK
- hammer price: 20 000 CZK
- Autumn Stream Auction
Olej na kartonu, 27 x 43 cm, rámováno, vlevo dole OBubeníček.